Курси НБУ $ 39.40 € 41.97
Як уникнути стресу

Пам’ятайте про те, що все минає і ваші проблеми також не вічні.

Фото із сайту mc-alternativa.com.ua.

Як уникнути стресу

Він є однією з найголовніших причин, які призводять до нервових розладів і хвороб

Змиріться з тим, чого ви не здатні змінити

Докладати зусиль до того, що залежить від вас, набагато ефективніше, ніж намагатися контролювати те, на що впливати неможливо.

Прийміть біль

Життя неможливе без болю. Коли ви навчитеся приймати його, він не буде кардинально впливати на вас. Якщо поглянути у вічі проблемі, тоді легше її вирішити. Ви зможете рухатися вперед тільки тоді, коли не дозволите болю тягнути вас на дно.

Не чиніть опір емоціям

Дозволяйте собі переживати почуття, навіть якщо вони негативні, тому що, борючись із ними, ви лише посилите стресові фактори. Прислухайтеся до своїх емоцій та намагайтеся контролювати реакцію на них.

Концентруйтеся на позитивних митях вашого життя

Дуже важливо щодня вранці або ввечері подумати про все хороше, що з вами сталося. 

Шукайте тих, хто вас підтримає

Важливо мати поруч друзів та членів родини у складні періоди. Будьте з тими людьми, спілкування з якими дасть вам сили продовжувати рухатися вперед, коли життя стане занадто важкою ношею.

Робіть те, що вам подобається

Якщо вам пощастило і ви любите свою роботу – це дуже добре. Якщо ні, то займайтеся улюбленою справою у вільний час. Це правильний шлях, щоб подолати стрес та стати не лише успішними, а й здоровими.

Навіть у найважчі часи сміх або проста усмішка дозволять вам почуватися набагато краще.

Пам’ятайте, що ви не самі

Коли чорна смуга затягується, важливо розуміти, що такі ситуації трапляються з багатьма людьми, такі почуття періодично виникають у кожного. Ви не самотні в цьому, тому завжди знайдуться ті, хто зрозуміє вас і допоможе рухатися далі.

Ніщо не триває вічно

Навіть якщо вам здається, що ваша чорна смуга ніколи не скінчиться, не забувайте, що життя циклічне. Не впадайте у затяжний стрес, пам’ятайте про те, що все минає і ваші проблеми також не вічні.

Сміх – найкращі ліки

Навіть у найважчі часи сміх або проста усмішка дозволять вам почуватися набагато краще. Сміх вивільняє ендорфіни (гормони щастя), які знижують рівень стресу і допомагають розслабитися. Коли ви відчуєте, що ваш психологічний стан наближається до нервового зриву, то, можливо, найкращими ліками для вас і стане саме хороша порція сміху.

За матеріалами ТСН.

Telegram Channel