![А ви знаєте, хто найвеселіше живе у світі? Дізнавайтесь із волинської вікторини!](https://volyn.com.ua/content/thumbs/750x500/3/3h/kumxni-0x0-750x500-mvm6olv6jgl63fyw4nykm2obrvsqr3h3.jpg)
А приманкою стало фото у запитанні прача, пральника чи, можливо, цей дерев’яний валок для вибивання білизни під час прання у вас ще й називають праником?
А ви знаєте, хто найвеселіше живе у світі? Дізнавайтесь із волинської вікторини!
Саме цей предмет ми і заховали. А приманкою стало фото у запитанні прача, пральника чи, можливо, цей дерев’яний валок для вибивання білизни під час прання у вас ще й називають праником?
Немає у вас такого праника-прача? Тоді точно є вже їхня «сестра» – сучасна пральна машина, яка й стала «вбивцею» «веселих братів», яких ми заховали у цьому запитанні.
«Гранатобуз із секретом» – 10 (2024)
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/3/3h/ywbjdd-0x0-750x500-mvm6olv6jgl63fyw4nykm2obrvsqr3h3.jpg)
Сьогодні у нас фотозапитання. Придивіться уважніше до цього предмета – і дайте відповідь: «Що за «веселих братів» «убив» «нащадок» «сестри» цього предмета?»
Слово-відповідь і буде предметом, який ми заховали сьогодні. Їх – хоч бувають і «в однині» – ви маєте вдома, але уже, як правило, трохи не таких. Хоча раритети ніхто не викидає...
Що за предмети – «веселі брати» – ми заховали у гранатобузі?
А слово-відповідь – «гудзики». Точніше – «скляні гудзики». Вони вийшли із масового вжитку тому, що в кожній хаті з’явилися пральні машини. А, як відомо, у пралці крихкі скляні гудзики розбиваються...
Чому ж їх – гудзики – називають ще й «веселими братами»? А тому, що в житті вони... відриваються!!!
Хто з наших читачів зумів відгадати відповідь – «скляні гудзики», ви дізнаєтесь уже із фейсбук-сторінки Грицька Гарбуза (за цим QR-кодом ви можете зайти на неї з будь-якої частини світу), а також на сайті volyn.com.ua.
![](https://volyn.com.ua/content/thumbs/800x/m/g6/esis7t-0x0-836x836-q5hwi64cya4x3tijhia2ntelqgl7cg6m.jpg)
Нам же час знову вас інтригувати. Тож – поїхали!
«Гранатобуз із секретом» – 13 (2024)
Два роки тому з самої Америки я за 3000 гривень замовив подарунок, який зовсім нещодавно відзначив пів століття із дня першого використання (хоча найдорожчий його «брат» у світі коштує близько 100 тисяч доларів). Цьому предмету ми завдячуємо за більш приємне повернення з «подорожі» і відкриття нового виду спорту в одній із Північних країн, хоч насправді він є ворогом спорту. До того ж на ньому люблять поселятися всякі «небезпечні квартиранти». ..
А ось «той, хто борони не псує», може «заблукати» завдяки ньому. Проте завдяки захованому нами предмету можна визначити, чи ця пані є і красивою, і розумною. Хоча в руках жіночки «під мухою» він перетворюється у дуже страшну зброю...
Що за предмет із Америки ми заховали у гранатобузі?
Слово-відповідь треба надіслати до 2 травня (включно) тільки у вигляді повідомлення на телеграм-номер Грицька Гарбуза: 066 133 86 88, обов’язково вказати після слова-відповіді у дужках ще й своє ім’я, прізвище і регіон, який представляєте (наприклад:
«Перемога» (Валерій Залужний, Житомирщина).
Приємних вам пошуків без повітряних тривог!
Грицько ГАРБУЗ.
Читайте також: Що сьогодні заховали журналісти з Волині: «Навіщо на нього витрачати гроші, якщо є газети?».
![Telegram Channel](https://volyn.com.ua/src/img/channel.jpg)