Курси НБУ $ 40.55 € 43.52
Світ відійшов на півкроку від прірви

Весь світ відійшов на півкроку від прірви.

Фото: ілюстративне/facebook.com.

Світ відійшов на півкроку від прірви

Якби у Конгресі стався провал, під сумнів була б поставлена вся система світової безпеки

Палата представників США нарешті ухвалила $ 61 млрд для України. В залі така неймовірна ейфорія перемоги, ніби всі ці місяці тут були російські десантники, які тримали членів Палати за руки і не давали їм голосувати.

Звісно, треба дякувати американським законодавцям за повернення до мудрості. Адже у Палаті представників йшлося не лише про Україну. Голосування стало апогеєм перевірки здорового глузду усього вільного світу. Якби стався провал, під сумнів була б поставлена вся система світової безпеки. І тоді нас неминуче очікував би глобальний переділ влади і впливів.

Звісно, це – лише одне голосування, яке, до речі, ще має бути підтверджено у Сенаті (мали голосувати у вівторок ввечері. Ред.). Але приклад феєричної еволюції Палати представників, особливо, її республіканського крила, дає надію, що вільний світ зуміє відповісти на виклики «осі зла».

Це голосування буде і дуже важливим сигналом для Європи. Чутки про втрату євроатлантичної єдності можуть виявитися перебільшеними. А весь світ відійшов на півкроку від прірви.

Сергій ТАРАН, політолог, блогер

Новини та корисна інформація – швидко, оперативно, доступно!​ Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу  Волинь ЗМІ

Реклама Google

Telegram Channel