Курси НБУ $ 40.69 € 43.89
Викладачу дали довічне  за розбещення… 11-річного курсанта

Якщо хлопець відмовлявся виконувати те, що хотів гвалтівник, то збоченець погрожував, що покаже фото та відео з ним.

Фото із сайту espreso.tv.

Викладачу дали довічне за розбещення… 11-річного курсанта

Керівник навчального центру з Харківщини знімав порно із дитиною, розбещував її і навіть гвалтував

Городоцький районний суд Львівщини виніс вирок колишньому керівнику ГО з Харківщини Миколі Ганжі за те, що він зробив із 11-річним хлопчиком. Суд призначив йому довічне ув’язнення та зобов’язав виплатити  500 тис. грн постраждалому, пише Zaxid.net.

Як вказано у вироку суду, який винесли у квітні 2024 року, уродженець Латвії Микола Ганжа керував ГО «Десантно-спортивний навчально-тренувальний центр», що у Чугуєві на Харківщині,  де діти проходили підготовку до майбутнього вступу у військово-морський ліцей. 

У 2021 році у центр записався 11–річний хлопчик. Керівник закладу Микола Ганжа вчиняв розпусні дії щодо курсанта та ґвалтував його, знімаючи це на відео. Це було неодноразово, зокрема під час поїздок в інші міста.
Після повномасштабного вторгнення росії хлопчик із мамою переїхали у Львівську область. Наставник шукав зустрічі з дитиною і також приїздив на Львівщину, зустрічався з малим та вчиняв розпусні дії. Він дарував подарунки та платив гроші за статеві зносини із хлопчиком.

Він дарував подарунки та платив гроші за статеві зносини із хлопчиком.

У суді потерпілий розповів, що ходив у десантно-спортивний навчально-тренувальний центр кілька разів на тиждень, бо цікавився навчанням у військово-морському ліцеї. Ганжа виділяв його серед інших курсантів, давав свою банківську картку, на яку скидав «так звану зарплату – 100–200 грн». Викладач натякав хлопцю на інші стосунки, називав пестливими словами та торкався його. Хлопець розповів, що боявся розчаровувати вчителя і виконував його прохання. За словами потерпілого, засуджений фотографував його оголеним та платив за це гроші. Якщо хлопець відмовлявся виконувати те, що він хотів, то чоловік його лякав та погрожував, що покаже фото та відео.

Обвинувачений свою провину не визнав та заявив, що «усі звинувачення стосовно нього ґрунтуються виключно на припущеннях і показаннях хлопця». У матеріалах справи є протоколи обшуку житла Миколи Ганжі, зміст файлів на його комп’ютері, переписки з мобільного телефона та інші докази.

Справу розглянула колегія суддів у складі Ольги Ференц, Наталії Яворської та Ангеліни Малахової-Онуфер.

Судді визнали Миколу Ганжу винним у розбещенні, зґвалтуванні неповнолітнього та фільмуванні дитячого порно, призначивши йому довічне ув’язнення. Засуджений також має виплатити 500 тис. грн компенсації на користь постраждалого хлопця. Як не парадоксально, але цей вирок ще можна оскаржити.

Реклама Google

Telegram Channel